elektros darbai

 Elektros darbai – tai daug žinių, atsakomybės ir patirties reikalaujantys darbai. Siekiant gauti gerą rezultatą, svarbios visos projekto dalys – elektros projektavimas, elektros instaliacijos darbai, elektros įrangos montavimas, elektros matavimai ir dokumentacija. Šiuos darbus gali atlikti tik atestuoti darbuotojai, turintys atitinkamą kvalifikaciją ir atestuotos elektros įmonės. Nuolatinis darbuotojų mokymas, aprūpinimas reikalingomis saugos priemonėmis, įrankiais ir įranga turi įtakos paslaugų savikainai, todėl elektros darbų kainos kartais gali pasirodyti didelės. Tačiau elektros darbai, atliekami neprofesionalų, gali kelti pavojų tiek Jūsų turtui, tiek ir sveikatai, o dažnai ir gyvybei. Be Valstybinės Energetikos Inspekcijos leidimų arba atestatų ši veikla yra draudžiama, todėl siūlome savo saugumą ir komfortą patikėti profesionalams.

Į ką reikia atkreipti dėmesį?

Po kreipimosi, kad Jums reikalingas elektros įvedimas, ESO išduoda prisijungimo technines sąlygas, kuriose nurodyti visi užsakovo (elektros vartotojo) veiksmai, elektros pajungimo kaina, naudojamas galingumas ir skiriamoji riba. Atidžiai perskaitykite šį dokumentą, nes tik įvykdžius visus reikalavimus, ESO Jums teiks elektros paslaugas. Vienas iš svarbesnių punktų – Jums teks pristatyti VEI pažymą, kad elektros instaliacija atitinka visus reikalavimus. Užsakant darbus, atkreipkite dėmesį, kad į elektros instaliacijos darbų kainą būtų įtraukti matavimai ir VEI pažymos gavimas. Tokiu būdu Jūs apsaugosite save nuo galvos skausmo ir nereikalingų išlaidų.

Mes sudarome įvado elektros instaliacijos planą, pristatome kartu su elektros instaliacijos prekėmis sertifikatus arba atitikties deklaracijas, (dokumentai privalomi!), kartu su projektuotojais paruošiame namo elektros instaliacijos projektą, atliekame montavimo darbus, elektros matavimus ir pristatome VEI pažymą. Po pilnai atliktų elektros darbų ir pristatytų pažymų Jūs vėl kreipiatės į ESO dėl elektros pajungimo. TIK ESO DARBUOTOJAI TURI TEISĘ ĮJUNGTI ELEKTROS TIEKIMĄ.

KONTAKTAI

  • Laurynas Ramoška (Direktorius)
  • +370 679 59355
  • mblaustata@gmail.com
  • AB SEB bankas
  • a/s LT047044060008012711
  • PVM kodas: LT100009164318
  • Įmonės kodas: 303616858
  • Neries krantinė 24-46, LT-48405 Kaunas

© UAB „LAUSTATA“ 2019. Visos teisės saugomos